Yükleniyor..

 
AS CAM MİSYON & VİZYON

As Cam Yapı
Kimdir?

  • 2004 yılında As Triko ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız kuruluşundan 2006 yılına kadar triko sektöründe yurt içi ve yurt dışına yılda 800,000 adet üretim yapmıştır.
  • 2006 yılında triko sektörünün piyasadaki kötü durumundan dolayı firmamız kendisi için yeni olan cam sektöründe yoluna devam etmiştir. Günümüze kadar gelen bu süreçte firmamız Türkiye’nin dört bir tarafına 310 adet cam işleme makineleri, cam işleme hatları ve cam silikon malzemelerinin satışını yapmıştır. Distribütör’ü olduğumuz ÇİN VE İTALYA MARKALI VE KENDİ ÜLKELERİNİN 1 NUMARASI OLAN GUANDONG FUSHAN china  (10 YILLIK DİSTRİBÜTÖRLÜK 200 MAKİNA), IVACO MACHİNERY china ( 7 YILLIK DİSTRİBÜTÖRLÜK 63 MAKİNA), BAIYUN china (7 YILLIK  DİSTRİBÜTÖRLÜK 40,000 VARİL), FOREL COMPANY italy (5 YILLIK DİSTRİBÜTÖRLÜK 25 MAKİNA), MAPPI CONPANY italy (5 YILLIK DİSTRİBÜTÖRLÜK 22 MAKİNA) firmalar ile birlikte yurt içi ve yurt dışında fuara katılarak as cam adını bir çok müşterisine ve firmalara duyurmuş olup cam sektöründe adını altın harfler ile yazdırmıştır.
  • 2016 yılına geldiğimiz zaman ise inşaat alanına da yatırımlar yapılmaya başlanmış olup, Banyo, mutfak, kapı ve benzeri diğer ürünlerin satış ve pazarlaması ile ilgili yeni kadrosunu oluşturmuş olup bu anlamda sektöre yeni bir soluk getirme amacı ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.
https://www.ascam.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-34-1280x1280.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
AS CAM YAPI İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.Merkez Ofis
İletişimde Kalalım..Sosyal Medya Hesaplarımız
AS CAM YAPI İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.Merkez Ofis
İletişimde Kalalım..Sosyal Medya Hesaplarımız